Keresés
-18O
Budapest
2020.12.05., szombat (Vilma)

Kódolatlan hétvégével indul az HBO3

Szaghmeiszter Máté- 2016.03.25. 13:58
395
Március 21-től már nézhető az HBO3, de a húsvét hétvégén érkező kódolatlan napokon bárki becsatlakozhat a kábeltévé saját gyártású sorozatainak világába.

Március 21-től az HBO3 (az HBO Comedy helyett) vadonatúj névvel és tartalommal jelentkezik: az újra pozícionált csatorna mostantól az HBO exkluzív tartalmait állítja a középpontba, így a legjobb saját gyártású és nemzetközi díjnyertes produkciókat hozza el a nézők otthonába.

Az HBO3-mon a csatorna a már kultikussá vált HBO-sorozatok teljes évadjait (Maffiózók, Róma, Az elit alakulat, Trónok harca, stb.) is sugározza majd, az HBO Europe eredeti, saját produkcióival egyetemben (Aranyélet, Olthatatlan, stb.) – a legkiválóbb műsorkínálat, mind egy helyen.

Március 26-27-én, azaz most hétvégén pedig a kódolatlan napoknak köszönhetően bárki élvezheti a műsorfolyamot. A két nap teljes kínálata az HBO3-on:

Március 26., Szombat

06:00 - Az alelnök 1.
06:30 - Az alelnök 2.
07:00 - Híradósok 1.
08:15 - Olive Kitteridge 1.
09:20 - Olive Kitteridge 2.
10:20 - Mutassatok egy hőst 1.
11:15 - Mutassatok egy hőst 2.
12:15 - Újraszámlálás
14:15 - Törtetők 1.
14:45 - Törtetők 2.
15:15 - Jon Oliver az elmúlt hét híreiről III/6.
15:50 - Róma 1.
16:45 - Az elit alakulat 1.
18:00 - THE PACIFIC - A hős alakulat 1.
18:55 - Maffiózók 1.
20:00 - Trónok harca 1.
21:00 - Trónok harca 2.
21:50 - Trónok harca 3.
22:45 - Trónok harca 4.
23:40 - Trónok harca 5.
00:30 - Trónok harca 6.
01:20 - Trónok harca 7.
03:15 - Trónok harca 8.
04:10 - Trónok harca 9.
05:05 - Trónok harca 10.

Március 27., Vasárnap

06:00 - Hello Ladies I/1.
06:30 - Hello Ladies I/2.
07:00 - Mildred Pierce 1.
08:05 - A hátrahagyottak I/1.
09:20 - Hemingway és Gellhorn
12:00 - Író és kamuhős 1.
12:30 - Kergetjük az amerikai álmot 1.
13:05 - Szilícium-völgy I/1.
13:35 - Szilícium-völgy I/2.
14:00 - Szilícium-völgy I/3.
14:30 - Szilícium-völgy I/4.
14:55 - Szilícium-völgy I/5.
15:25 - Szilícium-völgy I/6.
15:50 - Szilícium-völgy I/7.
16:20 - Szilícium-völgy I/8.
17:00 - Versenyben az elnökségért
19:00 - Együttlét 1.
19:30 - Csajok 1.
20:00 - Krízisben 1.
20:30 - Nagypályások 1.
21:00 - Aranyélet 1.
22:00 - A sebész II/1.
22:55 - Bakelit 1.
00:50 - Banshee - 1. rész
01:50 - Banshee - 2. rész
02:40 - Válaszcsapás I/1.
03:25 - Válaszcsapás I/2.
04:15 - Gengszterkorzó I/1.
05:25 - Állatok 7.

Hozzászólások