2019.10.14., hétfő (Helén)

uszas - címke

Hosszú Katinka a második legjobb női sportoló a világ sportújságírói szerint

Sport MTI- 2016.12.29. 19:37
A Nemzetközi Sportújságíró Szövetség szavazása alapján Hosszú Katinka a második legjobb női sportoló volt 2016-ban az amerikai tornász, Simone Biles mögött.
10 érmet szereztek a magyar úszók Lausanne-ban

Sport MTI- 2016.12.18. 19:49
Tíz érmet, közte öt aranyat szereztek a magyar úszók a Lausanne-ban rendezett, 40 ezer svájci frank (11,6 millió forint) összdíjazású nemzetközi verseny második, befejező napján. A vasárnapi döntők közül - akárcsak szombaton - négyet nyert Hosszú Katinka, egyet pedig Sebestyén Dalma.
Shane Tusupé a nap legcukibb fotója

Sport Offmedia- 2016.09.27. 11:45
Hosszú Katinka férje gyönyörű, Golden Retriever kutyáit hiányolja.
A vizes vb idejére mobilmedencét húznak fel a Városligetben

Sport MTI- 2016.09.22. 07:53
A Városligetben, mobilmedencében rendezik a szinkronúszók versenyeit a jövő évi budapesti vizes vb-n.
Hatalmas népszerűségnek örvend Hosszú Katinka úszóiskolája

Sport Fiji- 2016.09.15. 13:20
Szeptember 10-én Hosszú Katinka úszóiskolája, az Iron Aquatics nyílt napot tartott, mely során az érdeklődők megismerkedhettek a programmal.
Újabb csúcsot döntött Katinka,  ma a következő aranyért úszik

Újabb csúcsot döntött Katinka, ma a következő aranyért úszik

Sport Offmedia/MTI- 2016.08.12. 08:00
Új országos csúcsot állított be Hosszú Katinka a 200 méteres hátúszás elődöntőjében: 2:06.09-es idővel, első helyen jutott tovább a döntőbe.
Hosszú Katinka újabb arannyal büszkélkedik

Sport MTI- 2016.08.10. 00:00
A riói olimpián harmadik aranyát szerző Hosszú Katinka azokra a helyzetekre is felkészült, amikor nem a legjobb a formájában úszik, mint tette azt a 200 méter vegyes keddi döntőjében.
Megvan az első magyar érem a londoni vizes Eb-n

Sport MTI- 2016.05.16. 19:43
Bernek Péter bronzérmet szerzett 400 méter gyorson a Londonban zajló vizes Európa-bajnokság úszódöntőinek hétfői nyitányán.
MÚSZ: "már messze nem sportügy" a Kiss László körül kialakult helyzet

Sport Offmedia- 2016.05.09. 15:40
A Magyar Úszószövetség szerint a Kiss László korábbi szövetségi kapitány körül kialakult helyzet "már messze nem sportügy", ezért az ő feladatuk innentől kezdve, hogy a sportág eseményeire, a versenyzők felkészülésének biztosítására és a méltó helytállásra összpontosítsanak.
Megszólalt az áldozat: nem tudok megbocsátani Kiss Lászlónak

Nem tudok megbocsátani Kiss Lászlónak, mert soha nem kért bocsánatot, és most, 55 év után sem fogja fel, hogy mit tett - mondta Takáts Zsuzsanna, a Kiss László volt úszókapitány által is megerőszakolt áldozat az RTL Klub Fókusz Plusz című műsorának adott exkluzív interjúban szombaton.