2021.01.18., hétfő (Piroska)

hosszu-katinka - címke

Hosszú Katinka a második legjobb női sportoló a világ sportújságírói szerint

Sport MTI- 2016.12.29. 19:37
A Nemzetközi Sportújságíró Szövetség szavazása alapján Hosszú Katinka a második legjobb női sportoló volt 2016-ban az amerikai tornász, Simone Biles mögött.
10 érmet szereztek a magyar úszók Lausanne-ban

Sport MTI- 2016.12.18. 19:49
Tíz érmet, közte öt aranyat szereztek a magyar úszók a Lausanne-ban rendezett, 40 ezer svájci frank (11,6 millió forint) összdíjazású nemzetközi verseny második, befejező napján. A vasárnapi döntők közül - akárcsak szombaton - négyet nyert Hosszú Katinka, egyet pedig Sebestyén Dalma.
Shane Tusupé a nap legcukibb fotója

Sport Offmedia- 2016.09.27. 11:45
Hosszú Katinka férje gyönyörű, Golden Retriever kutyáit hiányolja.
Újabb csúcsot döntött Katinka,  ma a következő aranyért úszik

Újabb csúcsot döntött Katinka, ma a következő aranyért úszik

Sport Offmedia/MTI- 2016.08.12. 08:00
Új országos csúcsot állított be Hosszú Katinka a 200 méteres hátúszás elődöntőjében: 2:06.09-es idővel, első helyen jutott tovább a döntőbe.
Ez az éjjel sem múlhatott el magyar aranyérem nélkül

Sport Helstáb Laura- 2016.08.11. 00:16
Szilágyi Áron London után Rióban is megcsinálta!
Hosszú Katinka újabb arannyal büszkélkedik

Sport MTI- 2016.08.10. 00:00
A riói olimpián harmadik aranyát szerző Hosszú Katinka azokra a helyzetekre is felkészült, amikor nem a legjobb a formájában úszik, mint tette azt a 200 méter vegyes keddi döntőjében.
Aranyérmes az Iron Lady 100 háton

Sport MTI- 2016.08.09. 00:36
Hosszú Katinka nem számított az aranyra 100 háton, de mélyen legbelül tudta, hogy ha "összerakja" az úszását, akkor érmes lehet 100 méter háton
Már Rióban vannak az olimpikonok - képek

Sport Helstáb Laura- 2016.08.01. 13:28
Jakabos Zsuzsa, Gyurta Dani és Hosszú Katinka már az olimpiai faluból posztolt.
Hosszú Katinka a legértékesebb magyar sportoló a Forbes szerint

Sport Szaghmeiszter Máté- 2016.03.02. 10:14
Hosszú Katinka világ- és Európa-bajnok úszó Magyarország legértékesebb sportolója - derül ki a Forbes üzleti magazin márciusi számában megjelent listából.
Hosszú Katinka 2015 ötödik legjobb női sportolója

Sport Offmedia- 2016.02.15. 10:42
Az ötödik helyen végzett a Nemzetközi Sportújságíró Szövetség (AIPS) év sportolója szavazásán Hosszú Katinka.